30 اردیبهشت 1401
شــنـبـه ، ۴ دی سال ۱۴۰۰

آثار راه يافته به بخش مسابقه جشنواره رسام مشخص شد

با اتمام كار بازبيني هيأت انتخاب سومين دوره جشنواره بين المللي فيلم كوتاه رسام

آثار راه يافته به بخش مسابقه جشنواره رسام مشخص شد

به گزارش دبيرخانه سومين جشنواره بين المللي فيلم كوتاه رسام،‌ پس از بازبینی هیأت انتخاب سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه رسام و پالایش اولیه آثار و جمع بندی ارزیابی ها، آثار راه یافته به مرحله داوری این دوره از جشنواره مشخص گردید، که به شرح ذیل می باشد:

آثار  180 ثانیه ای راه یافته به بخش مسابقه

ردیف                  نام اثر                 نام صاحب اثر                     شهر ارسالی         

1                            آخرین شعر یرموک کیومرث محمد چناری     تهران    

2                            انتظار                 مسعود نوری                     اصفهان 

3                           اندک                  احمد حیدریان                   

4                            باد موهایم را می نوازد        روح الله اکبری      ایلام       

5                           بانی        میلاد محمدی                               تهران    

6                            پرستار   حسین دارابی                               تهران    

7                           پوتین     حامد کاظمی                                 قم          

8                           تاول       محمد اسفندیاری                         تهران    

9                            سرباز     محمد پایدار                                  تهران    

10                           سفید ولی سیاه    جواد صالح                        مرکزی   

11                           سوالاریا سعید نجاتی                                  قم          

12                          عزت       سمیرا نوحی                                 تهران    

13                          قاب عاطفه سلیمان نژاد- مداح الحسینی       تهران    

14                          قرار        داوود میرزابیگی                          اصفهان 

آثار انیمیشن راه یافته به بخش مسابقه

ردیف                  نام اثر                 نام صاحب اثر                   شهر ارسالی         

1                            آسمان و دریا        نسیم عینی                        لرستان  

2                            اسوه مهربانی        منابابایی                                       کردستان             

3                           ایستاده در طوفان               عابدین محمدی                کرمانشاه              

4                            این سو آن سو      لیدا فضلی                            تهران    

5                           خرمشهر را خدا آزاد كرد   شهرام بيگي و علي جانزاده               خراسان رضوي    

6                            درون یک چارچوب             جعفر صیادی         زنجان    

7                           عملیات مرصاد     عابدین محمدی                کرمانشاه              

8                           کنارت می مانم وطن           آرش بختیار                        

9                            ماه          فاطمه خدیور                                همدان   

10                           نجات هولیر          عابدین محمدی                کرمانشاه              

11                           هدیه بابا               مهدی جهانگیری مشرف                 همدان   

آثار فیلمنامه راه یافته به بخش مسابقه

ردیف                  نام اثر     نام صاحب اثر                               شهر ارسالی         

12                          تانک      روژین رضایی                               کرمانشاه              

13                          تلفن       زهرا جعفری                        

14                          خاک مقدس         فرزانه همتی                     مرکزی   

15                          خیلی جدی           مریم نیکنام                      اردبیل   

16                          روزی که زنده می شوم       زهرا میری                           

17                          سفید با لکه های سرخ        شهرام بزرگی        تهران    

18                          شاباش   مریم ملک زاده     فارس    

19                          شبیه خوانی که سفالگر بود              سید محمود مهدوی            اردبیل   

20                          فوتبال    امین لطفی                                    همدان   

21                          لبخند دشوار        مرضیه ایزدی                     همدان   

22                         ما آمدیم نبودید   عباس امری- حسین زاده   فارس    

23                         نشانی     محمود مهدوی                               اردبیل   

آثار داستانی راه یافته به بخش مسابقه

ردیف                  نام اثر     نام صاحب اثر                               شهر ارسالی         

1                            اتاق عقد               حسین حبیب زاده                          تهران    

2                            بشقاب پرنده        سارا تقی نژاد                     ایلام       

3                           تعقیب    حسین دارابی                               تهران    

4                            جای خالی             ملی ملاقلی پور                 تهران    

5                           جای خالی اش      نسیم اسد پور                   تهران    

6                            جبران میکنم        جمال احمدی                    اصفهان 

7                           حاج خانوم            امین اشرفی                      تهران    

8                           داغی                  فاطمه محمدی                  لرستان  

9                            رُخ پوش                مسعود دهنوی                  تهران    

10                           ریسه نامه             علی رحیمی                       تهران    

11                           زادروچ                  مهرداد درگی                    سیستان و بلوچستان        

12                          صامت                    بهنام اسدالهی                  اردبیل   

13                          قرار                       داوود میرزابیگی              اصفهان 

14                          کارت قرمز            محمد امین رهبر              تهران    

15                          مبادله                   ابوالفضل عزیزی                  تهران    

16                          معلم                      محمد مهدی فکریان           اصفهان 

17                          یک لحظه از زندگی            هادی محمدپور     تهران    

آثار مستند راه یافته به بخش مسابقه

ردیف                     نام اثر                    نام صاحب اثر شهر ارسالی

1                            اسکات ریتر          محمد علی محتشمی          تهران    

2                            انقلاب زمینی        مهدی نعمت الهی                تهران    

3                           بلوک 65               سالار حیدرنژاد                   آذربایجان شرقی 

4                            بومرنگ  کیومرث محمد چناری                       تهران    

5                           پادگان منتظران شهادت     حسین نارمنجی   خراسان جنوبی   

6                            چند قدم آن طرف تر           فرج صالحی          تهران    

7                           ديده بان مجيد طاهرمنش                                 خراسان رضوي    

8                           روايتي از روايات فتح منوچهري عزت حقيقي               فارس    

9                            روز حماسه           مهدی بکائی                        اصفهان 

10                           سفیران مهر          سالار حیدرنژاد                   آذربایجان شرقی 

11                           عزیز قدس            مصطفی سیفی                     تهران    

12                          فراموش شده        محمد مهدی فکریان           اصفهان 

13                          فصل شیدایی        احمد احمدپور                     لرستان  

14                          قهرمان من            کیارش کرمی                       همدان   

15                          مادری از دارخوین ایوب مروانی پور                خوزستان             

16                          مالیه       ایمان مصطفایی                                  خوزستان             

17                          وداع در تپه نقره ای            مهدی صاحبدل    گلستان 

18                          هلی بورن              مصطفی شبان                      مرکزی   

19                          همسایه  مرکز مستند سینما حقیقت              تهران    

20                          همه برای هم         محمد رفیعی                        تهران    

آثار نماهنگ راه یافته به بخش مسابقه

ردیف                     نام اثر                    نام صاحب اثر                      شهر ارسالی         

1                            شهر آسمونی        مهدی آخوندی                    قم          

2                            مالک      محمد فلاحیان                                    کرمان    

3                           آعوش امن            محمد مهدی فکریان           اصفهان 

4                            قاب عكس            سيد جواد هادي اصل          كهگيلويه و بوير احمد        

5                           آفتاب وطن           مریم رزاقی                         

6                            الاحرار   اسماعیل معنوی                                 خوزستان             

7                           اقیانوس بی پایان مریم رازقی                         

8                           عرشه اقتدار         حمید ارشادی                      همدان   

9                            درد زمستاني        سيد جواد هادي اصل          كهگيلويه و بوير احمد        

10                           سلیمانی ها           اسماعیل معنوی                  خوزستان             

11                           اهل الفخر             موسسه آب و آینه              خوزستان             

12                          ایران من بهنام دهقانی                                      همدان   

13                          جوانان وطن          حامد شیدایی                      مرکزی   

14                          سردار ایران          میثم رفاه                             همدان   

15                          هیما       صدا و سیمای مرکز آبادان                 خوزستان